Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Ділові контакти : Пошук партнерів

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Шарм - це ювелірна компанія, яка на ринку України вже майже 20 років.
Основні виробники ювелірних виробів: Золотий лелека, Золото Поділля, Ізумруд. Товари компанії - якісний сертифікований продукт - золото 585 проби і срібло 925 проби.

Компанія розробила бізнес-проект В2В Jewelry (бізнес для бізнесу), який працює з серпня 2018 року для залучення інвестицій в розширення мережі по Україні та за кордоном.

Купуючи ювелірні вироби у формі сертифікатів, ви стаєте учасником акційної програми та можете отримувати додатковий дохід протягом року. Сертифікат на срібні вироби дає 410% річних, сертифікат на золоті вироби - 260%.

Умови акції прості. Зареєструватись можливо тільки по запрошенню - код 123766. Мінімальна сума для покупки 1000 грн. При покупці сертифікату на срібні вироби ви стаєте учасником програми і отримуєте 8% щотижня на обрану вами картку. Всі деталі в онлайн кабінеті. Виплата кожної пятниці. Можливість залучати інших учасників.

В середньому вкладені інвестиції повертаються через 3 місяці, 9 місяців ви отримуєте прибуток. Менеджери завжди на зв'язку, соціальні мережі також активно працюють і відповідають на запитання.
В кінці року ви маєте можливість забрати прикраси на суму сертифікату, або отримати грошову компенсацію в 20% від суми сертифікату, що також є гарним бонусом.

Інвестуй та отримуй прибуток.

Вид послуги: Пошук партнерів
Назва компанії: Працюй вдома разом з ювелірною компанією

 Фото:
Ділові контакти Пошук партнерів, Фото
Тел. моб.:(066)1162156
E-mail: коv***@uкr.nеt
Місце:Інше
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 13.11.2019 16:24
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API