Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Деловые контакты : Поиск партнёров

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Доброго дня, шановні партнери.
Фабрика меблів Garant nv м. Новоград-Волинський шукає надійних партнерів по реалізації продукції власного виробництва. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2005 року. За цей чаc ми налагодили високоефективну виробничу базу, оснащену сучасним обладнанням, сформували колектив кваліфікованих спеціалістів, готових працювати на результат.
Ми постійно працюємо над розширенням власної мережі, пропонуючи вигідні умови партнерства. Запрошуємо і Вас стати нашим партнером та скористатися ВИГІДНИМИ УМОВАМИ СПІВПРАЦІ.

Пропонуємо три основних типи співпраці:
 Дилерський договір - за дилерського договору ми приймаємо на себе зобов'язання навчити вашого фахівця, допомагаємо розраховувати системи співпраці і робити комерційні пропозиції для клієнтів. Дилер зі свого боку зобов'язується забезпечувати сервісне обслуговування своїх клієнтів на місці, а також не купувати аналогічне або конкурентне обладнання в інших організаціях, крім нашої. Дилер також має право використовувати інформацію з нашого сайту без посилання на джерело.

 Агентський (для фізичних та юридичних осіб(інтернет магазини, меблеві магазини та ін. ), які шукають додатковий заробіток) - за агентським договором агент шукає покупців на місці і передає їх контактні дані нашим менеджерам. Продаж здійснюється через нас, агент отримує комісійні, які обумовлюються відразу ж, після узгодження цін з клієнтом.

 Договір поставки - застосовується при оптових або дрібнооптових закупівлях. В цьому випадку немає взаємних зобов'язань, як при дилерському договорі. Знижка залежить від обсягів і регулярності закупівель.

Переваги, які Ви отримуєте від роботи з продукцією меблевої фабрики Garant nv:
- Стабільні та взаємовигідні партнерські стосунки
- Забезпечення якісними меблями, які користуються попитом на ринку
- Рекламну підтримку та матеріали
- Зручну систему розрахунків
Ми не залишаємо без уваги жодного звернення до нас. Також розглядаємо інші варіанти взаємовигідного партнерства. Ми завжди надамо відповіді на всі запитання і запропонуємо Вам вигідні умови співпраці.
Ми цінуємо стосунки з нашими партнерами і тому будуємо їх старанно і на довго. Якщо у Вас є бажання співпрацювати з нами, заповнюйте і ми обов’язково зв’яжемось з вами.

Меблева фабрика: Alex Garant
м. Новоград-Волинський, вул. Гагаріна, 41

Вид услуги: Поиск партнёров
Название компании: Garant nv


 Фото:
Деловые контакты Поиск партнёров, Фото
Тел. моб.:+380(98)6811226
E-mail: gаr***@uкr.nеt
Место:Житомирская область, Новоград-Волынский
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 23.10.2015 17:34
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API