Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Ділові контакти : Пошук партнерів

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Доброго дня, шановні партнери.
Фабрика меблів Garant nv м. Новоград-Волинський шукає надійних партнерів по реалізації продукції власного виробництва. Ми успішно працюємо на українському ринку з 2005 року. За цей чаc ми налагодили високоефективну виробничу базу, оснащену сучасним обладнанням, сформували колектив кваліфікованих спеціалістів, готових працювати на результат.
Ми постійно працюємо над розширенням власної мережі, пропонуючи вигідні умови партнерства. Запрошуємо і Вас стати нашим партнером та скористатися ВИГІДНИМИ УМОВАМИ СПІВПРАЦІ.

Пропонуємо три основних типи співпраці:
 Дилерський договір - за дилерського договору ми приймаємо на себе зобов'язання навчити вашого фахівця, допомагаємо розраховувати системи співпраці і робити комерційні пропозиції для клієнтів. Дилер зі свого боку зобов'язується забезпечувати сервісне обслуговування своїх клієнтів на місці, а також не купувати аналогічне або конкурентне обладнання в інших організаціях, крім нашої. Дилер також має право використовувати інформацію з нашого сайту без посилання на джерело.

 Агентський (для фізичних та юридичних осіб(інтернет магазини, меблеві магазини та ін. ), які шукають додатковий заробіток) - за агентським договором агент шукає покупців на місці і передає їх контактні дані нашим менеджерам. Продаж здійснюється через нас, агент отримує комісійні, які обумовлюються відразу ж, після узгодження цін з клієнтом.

 Договір поставки - застосовується при оптових або дрібнооптових закупівлях. В цьому випадку немає взаємних зобов'язань, як при дилерському договорі. Знижка залежить від обсягів і регулярності закупівель.

Переваги, які Ви отримуєте від роботи з продукцією меблевої фабрики Garant nv:
- Стабільні та взаємовигідні партнерські стосунки
- Забезпечення якісними меблями, які користуються попитом на ринку
- Рекламну підтримку та матеріали
- Зручну систему розрахунків
Ми не залишаємо без уваги жодного звернення до нас. Також розглядаємо інші варіанти взаємовигідного партнерства. Ми завжди надамо відповіді на всі запитання і запропонуємо Вам вигідні умови співпраці.
Ми цінуємо стосунки з нашими партнерами і тому будуємо їх старанно і на довго. Якщо у Вас є бажання співпрацювати з нами, заповнюйте і ми обов’язково зв’яжемось з вами.

Меблева фабрика: Alex Garant
м. Новоград-Волинський, вул. Гагаріна, 41

Вид послуги: Пошук партнерів
Назва компанії: Garant nv


 Фото:
Ділові контакти Пошук партнерів, Фото
Тел. моб.:+380(98)6228116
E-mail: gаr***@uкr.nеt
Місце:Житомирська область, Новоград-Волинський район
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 23.10.2015 17:34
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API