Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Деловые контакты : Поиск дистрибьюторов

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Санаторний комплекс "Деренівська купіль" налічує багатовікову історію, вперше згадки про нього доводяться на 1692 рік. Санаторій розміщений в екологічно чистій зоні Закарпаття (Закарпатська область, Ужгородський район, с. Нижнє Солотвино).
Завод мінеральної води – це сучасний завод, розміщений на території санаторного комплексу Деренівська купіль, в екологічно чистій зоні, в урочищі Деренівка. У радіусі 25 км не розташовано жодного промислового об’єкта.
Мінеральні води Деренівська купіль та Закарпатська 1 видобуваються із артезіанських свердловин. Щоб зберегти унікальний мінеральний склад води, на виробництві використовується принцип розливу без розриву струменя. Це означає, що вода розливається безпосередньо у місці видобування – вона не контактує з повітрям і не перевозиться. Вода розливається як у скляну, так і в екологічну ПЕТ-тару, яка легко утилізується.
Обладнання заводу відповідає всім технологічним вимогам державних та міжнародних органів, має сертифікати відповідності Державного комітету України з питань технологічного регулювання та споживчої політики (УкрСЕПРО) та висновки державної санітарно-епідеміолог ічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України.
Запрошуємо до співпраці дистриб'юторів по всім областям України.

Вид услуги: Поиск дистрибьюторов
Название компании: Тов "Санаторний Комплекс "Деренівська Ку


 Фото:
Деловые контакты Поиск дистрибьюторов, Фото Деловые контакты Поиск дистрибьюторов, Фото Деловые контакты Поиск дистрибьюторов, Фото Деловые контакты Поиск дистрибьюторов, Фото Деловые контакты Поиск дистрибьюторов, Фото
Тел. моб.:(066)6699449
E-mail: ivк***@dеrеnivsка-кuрil.uа
WWW:посмотреть
Место:Закарпатская область, Солотвино
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 04.07.2016 14:23
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API