Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Ділові контакти : Пошук дистриб'юторів

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Санаторний комплекс "Деренівська купіль" налічує багатовікову історію, вперше згадки про нього доводяться на 1692 рік. Санаторій розміщений в екологічно чистій зоні Закарпаття (Закарпатська область, Ужгородський район, с. Нижнє Солотвино).
Завод мінеральної води – це сучасний завод, розміщений на території санаторного комплексу Деренівська купіль, в екологічно чистій зоні, в урочищі Деренівка. У радіусі 25 км не розташовано жодного промислового об’єкта.
Мінеральні води Деренівська купіль та Закарпатська 1 видобуваються із артезіанських свердловин. Щоб зберегти унікальний мінеральний склад води, на виробництві використовується принцип розливу без розриву струменя. Це означає, що вода розливається безпосередньо у місці видобування – вона не контактує з повітрям і не перевозиться. Вода розливається як у скляну, так і в екологічну ПЕТ-тару, яка легко утилізується.
Обладнання заводу відповідає всім технологічним вимогам державних та міжнародних органів, має сертифікати відповідності Державного комітету України з питань технологічного регулювання та споживчої політики (УкрСЕПРО) та висновки державної санітарно-епідеміолог ічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України.
Запрошуємо до співпраці дистриб'юторів по всім областям України.

Вид послуги: Пошук дистриб'юторів
Назва компанії: Тов "Санаторний Комплекс "Деренівська Ку


 Фото:
Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото
Тел. моб.:(066)6496499
E-mail: ivк***@dеrеnivsка-кuрil.uа
WWW:посмотреть
Місце:Закарпатська область, Солотвино
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 04.07.2016 14:23
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API