Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Курсы, образование : Курсы по маникюру, педикюру

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Протягом 5 років команда фахівців Savanna Pro розробляє нові продукти і методи укладання догляду за нігтями, враховуючи не тільки останні тенденції і технологічні досягнення, а й задоволення стилістів і їх клієнтів. Інструктори присвячують всю свою увагу студентам і допомагають їм. У нас дуже широкий спектр занять по стилізації нігтів, серед яких кожна леді знайде пропозицію, що відповідає її рівню майстерності.
Тренування з мигдальною формі, овалу і квадрату призначені в першу чергу для початківців. На цих курсах ми навчаємо основам моделювання, нарощування нігтів, а також знайомимо з різними прийомами прикрашання. Завдяки подібним заняттям акрилові, гелеві, гібридний манікюр та французькі нігті не будуть викликати у вас будь-яких складнощів. Тренінгу для початківців передує лекція по конструкції нігтів, гігієни та безпеці на роботі.
Для професіоналів, які хочуть розширити свою кваліфікацію за допомогою просунутих дизайнів, нових методів і навчитися виконувати більш сміливі стилі, ми провели поглиблене навчання стилізації нігтів.

Название: Курсы по маникюру, педикюру
Цена: 1 900 Грн.

 Фото:
Курсы, образование Курсы по маникюру, педикюру, цена 1900 Грн., Фото Курсы, образование Курсы по маникюру, педикюру, цена 1900 Грн., Фото Курсы, образование Курсы по маникюру, педикюру, цена 1900 Грн., Фото Курсы, образование Курсы по маникюру, педикюру, цена 1900 Грн., Фото
Тел. моб.:(097)7082808
E-mail: inf***@sаvаnnарrо.vn.uа
Место:Винницкая область, Винница
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 11.07.2019 18:06
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API