Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Курси, освіта : Курси з манікюру, педикюру

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Протягом 5 років команда фахівців Savanna Pro розробляє нові продукти і методи укладання догляду за нігтями, враховуючи не тільки останні тенденції і технологічні досягнення, а й задоволення стилістів і їх клієнтів. Інструктори присвячують всю свою увагу студентам і допомагають їм. У нас дуже широкий спектр занять по стилізації нігтів, серед яких кожна леді знайде пропозицію, що відповідає її рівню майстерності.
Тренування з мигдальною формі, овалу і квадрату призначені в першу чергу для початківців. На цих курсах ми навчаємо основам моделювання, нарощування нігтів, а також знайомимо з різними прийомами прикрашання. Завдяки подібним заняттям акрилові, гелеві, гібридний манікюр та французькі нігті не будуть викликати у вас будь-яких складнощів. Тренінгу для початківців передує лекція по конструкції нігтів, гігієни та безпеці на роботі.
Для професіоналів, які хочуть розширити свою кваліфікацію за допомогою просунутих дизайнів, нових методів і навчитися виконувати більш сміливі стилі, ми провели поглиблене навчання стилізації нігтів.

Назва: Курси з манікюру, педикюру
Ціна: 1 900 Грн.

 Фото:
Курси, освіта Курси з манікюру, педикюру, ціна 1900 Грн., Фото Курси, освіта Курси з манікюру, педикюру, ціна 1900 Грн., Фото Курси, освіта Курси з манікюру, педикюру, ціна 1900 Грн., Фото Курси, освіта Курси з манікюру, педикюру, ціна 1900 Грн., Фото
Тел. моб.:(097)7820088
E-mail: inf***@sаvаnnарrо.vn.uа
Місце:Вінницька область, Вінниця
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 11.07.2019 18:06
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API