Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Курсы, образование : Курсовые, рефераты, дипломы : Дипломы

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Магістерська робота
за спеціальністю середня освіта (географія)
тема: реалізація наскрізної змістової лінії екологічна безпека та сталий розвиток у шкільному курсі географії україна у світі: природа, населення
захист роботи на відмінно (95 балів із 100). Робота виконана на високому інтелектуальному рівні, якісно оформлена і відповідає всім вимогам.
У теоретичній частині роботи відводиться значне місце розкриттю сутності понять екологічна безпека та сталий розвиток в контексті формування екологічної компетентності учнів та ґрунтовному опису теоретико-методологіч них основ реалізації наскрізної змістової лінії екологічна безпека та сталий розвиток у шкільному курсі географії україна у світі: природа, населення.
Практичні розділи роботи присвячені детальному розгляду особливостей реалізації зазначеної наскрізної змістової лінії у шкільному курсі географії україна у світі: природа, населення. Запропоновано значну кількість інноваційних методів та прийомів, націлених на формування екологічної компетентності учнів. При цьому переважну більшість цих методів та прийомів націлено на розвиток учнів, на підготовку їх до самостійного здобуття знань. У роботі присутні всі необхідні частини, є бібліографічний огляд, опрацьовано значний масив сучасної науково-методичної літератури, є багато графічних матеріалів, що свідчить про володіння графічними та іншими методами досліджень – порівняльно-географіч ним, класифікації, картографічним та ін.
Обсяг і структура магістерської роботи: робота викладена на 128 сторінках комп’ютерного тексту. Складається зі вступу, трьох розділів, 8 підрозділів, висновків, списку використаних джерел (83) та містить 22 рисунки. Також до магістерської роботи додається презентація на 28 слайдів. Презентація створена вражаюче, дуже гарно та змістовно.

Предмет: Географія
Цена: 5 000 Грн.

 Фото:
Курсы, образование,  Курсовые, рефераты, дипломы Дипломы, цена 5000 Грн., Фото Курсы, образование,  Курсовые, рефераты, дипломы Дипломы, цена 5000 Грн., Фото Курсы, образование,  Курсовые, рефераты, дипломы Дипломы, цена 5000 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(99)3889331
E-mail: sni***@gmаil.соm
Место:Харьковская область, Харьков
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 11.06.2021 21:11
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API