Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Курси, освіта : Курсові, реферати, дипломи : Дипломи

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Магістерська робота
за спеціальністю середня освіта (географія)
тема: реалізація наскрізної змістової лінії екологічна безпека та сталий розвиток у шкільному курсі географії україна у світі: природа, населення
захист роботи на відмінно (95 балів із 100). Робота виконана на високому інтелектуальному рівні, якісно оформлена і відповідає всім вимогам.
У теоретичній частині роботи відводиться значне місце розкриттю сутності понять екологічна безпека та сталий розвиток в контексті формування екологічної компетентності учнів та ґрунтовному опису теоретико-методологіч них основ реалізації наскрізної змістової лінії екологічна безпека та сталий розвиток у шкільному курсі географії україна у світі: природа, населення.
Практичні розділи роботи присвячені детальному розгляду особливостей реалізації зазначеної наскрізної змістової лінії у шкільному курсі географії україна у світі: природа, населення. Запропоновано значну кількість інноваційних методів та прийомів, націлених на формування екологічної компетентності учнів. При цьому переважну більшість цих методів та прийомів націлено на розвиток учнів, на підготовку їх до самостійного здобуття знань. У роботі присутні всі необхідні частини, є бібліографічний огляд, опрацьовано значний масив сучасної науково-методичної літератури, є багато графічних матеріалів, що свідчить про володіння графічними та іншими методами досліджень – порівняльно-географіч ним, класифікації, картографічним та ін.
Обсяг і структура магістерської роботи: робота викладена на 128 сторінках комп’ютерного тексту. Складається зі вступу, трьох розділів, 8 підрозділів, висновків, списку використаних джерел (83) та містить 22 рисунки. Також до магістерської роботи додається презентація на 28 слайдів. Презентація створена вражаюче, дуже гарно та змістовно.

Предмет: Географія
Ціна: 5 000 Грн.

 Фото:
Курси, освіта,  Курсові, реферати, дипломи Дипломи, ціна 5000 Грн., Фото Курси, освіта,  Курсові, реферати, дипломи Дипломи, ціна 5000 Грн., Фото Курси, освіта,  Курсові, реферати, дипломи Дипломи, ціна 5000 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(99)3938381
E-mail: sni***@gmаil.соm
Місце:Харківська область, Харків
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 11.06.2021 21:11
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API