Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Курсы, образование : Профессиональные курсы

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Курси фотографії для молодих матусь по Скайпу

Пробний урок - безкоштовно.

Як приємно мріяти: зростає ваш малюк, а з ним зростаєте і ви - як творча особистість, як професіонал. Такі сміливі мрії сьогодні стають реальністю. У ваших силах мегаеффективно витратити дорогоцінний час і перетворити відпустку "по догляду за дитиною" у відпустку "творчу і академічну".

Після вивчення он-лайн курсу "Основи фотографіїі" ви не тільки навчитеся фіксувати щасливі моменти від перших днів життя вашої дитини, але і з першими його кроками зможете зробити і свій перший крок - назустріч успіху як професіонал, як творча особистість.
Он-лайн курс "Основи фотографіїі" - це впевнений старт в захоплюючу і прибуткову професію.

У моїй школі можна навчатися не тільки без відриву від вашого основного заняття, але і без відриву від персонального комп'ютера. Заняття проводяться дистанційно і індивідуально. Вам буде потрібен лише комп'ютер, підключений до Інтернет, ваше щире бажання вчитися і готовність старанно і наполегливо працювати.
Щоб розвіяти сумніви на кшталт - а чи буду я все засвоювати, раптом, у мене немає здібностей і т. п. , запрошую вас на пробний урок. Участь в ньому - абсолютно безкоштовна, але запрошення ви отримаєте в обмін на кілька фотографій вашого авторства.

Зарезервуйте місце слухача безкоштовного тестового уроку сьогодні.

Кілька слів про викладача.
Відомий український фотограф, журналіст, фотокритик. Знімає, практично, в усіх жанрах. Учасник і лауреат багатьох національних і зарубіжних фотовиставок і конкурсів. Член Національної Спілки Журналістів України. Стаж викладання фотографічних дисциплін (в приватних навчальних закладах та київському університеті) - понад 10 років.

Название: Профессиональные курсы
Специализация: Фотомистецтво
Цена: 120 Грн.

 Фото:
Курсы, образование Профессиональные курсы, цена 120 Грн., Фото Курсы, образование Профессиональные курсы, цена 120 Грн., Фото Курсы, образование Профессиональные курсы, цена 120 Грн., Фото Курсы, образование Профессиональные курсы, цена 120 Грн., Фото
Тел. моб.:(063)0331555
E-mail: sil***@uкr.nеt
Место:Киев, Дарницкий
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 24.12.2017 19:06
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API