Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Курси, освіта : Професійні курси

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Курси фотографії для молодих матусь по Скайпу

Пробний урок - безкоштовно.

Як приємно мріяти: зростає ваш малюк, а з ним зростаєте і ви - як творча особистість, як професіонал. Такі сміливі мрії сьогодні стають реальністю. У ваших силах мегаеффективно витратити дорогоцінний час і перетворити відпустку "по догляду за дитиною" у відпустку "творчу і академічну".

Після вивчення он-лайн курсу "Основи фотографіїі" ви не тільки навчитеся фіксувати щасливі моменти від перших днів життя вашої дитини, але і з першими його кроками зможете зробити і свій перший крок - назустріч успіху як професіонал, як творча особистість.
Он-лайн курс "Основи фотографіїі" - це впевнений старт в захоплюючу і прибуткову професію.

У моїй школі можна навчатися не тільки без відриву від вашого основного заняття, але і без відриву від персонального комп'ютера. Заняття проводяться дистанційно і індивідуально. Вам буде потрібен лише комп'ютер, підключений до Інтернет, ваше щире бажання вчитися і готовність старанно і наполегливо працювати.
Щоб розвіяти сумніви на кшталт - а чи буду я все засвоювати, раптом, у мене немає здібностей і т. п. , запрошую вас на пробний урок. Участь в ньому - абсолютно безкоштовна, але запрошення ви отримаєте в обмін на кілька фотографій вашого авторства.

Зарезервуйте місце слухача безкоштовного тестового уроку сьогодні.

Кілька слів про викладача.
Відомий український фотограф, журналіст, фотокритик. Знімає, практично, в усіх жанрах. Учасник і лауреат багатьох національних і зарубіжних фотовиставок і конкурсів. Член Національної Спілки Журналістів України. Стаж викладання фотографічних дисциплін (в приватних навчальних закладах та київському університеті) - понад 10 років.

Назва: Професійні курси
Спеціалізація: Фотомистецтво
Ціна: 120 Грн.

 Фото:
Курси, освіта Професійні курси, ціна 120 Грн., Фото Курси, освіта Професійні курси, ціна 120 Грн., Фото Курси, освіта Професійні курси, ціна 120 Грн., Фото Курси, освіта Професійні курси, ціна 120 Грн., Фото
Тел. моб.:(063)0153535
E-mail: sil***@uкr.nеt
Місце:Київ, Дарницький
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 24.12.2017 19:06
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API