Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Курсы, образование : Курсы по психологии

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Друзі, запрошуємо вас на Фестиваль психологічних трансформаційних настільних ігор "пси - Play", який відбудеться у м. Київ 11. 06. 2023 року

1 день, 7 фахівців, 14 психологічних настільних ігор. У кожної(го) учасниці(ка) буде можливість за 1 день пропрацювати свої запити у 3-х іграх, які ви самостійно оберете.

Що таке психологічна трансформаційна настільна гра?

По-перше - це інструмент фахівця, який є ведучим у грі. Фахівець - це практичний психолог. Завдяки такому поєднанню, пошук рішень на ваш запит відбувається легко - завдяки самій грі, і професійно - завдяки фахівцю-ведучому грі.

По-друге, згадайте, коли ви в дитинстві пізнавали світ та набували життєвоважливі навички через різноманітні ігри: в школі, в сім'ї у дворі з однолітками. Так, ви подорослішали, а можливість грати та здобувати нові важливі навички для покращення життя та самовідчуття у вас залишилась. Розвиток дорослої людини складається з декількох факторів: навчання, адаптації, усвідомлення подальших кроків по життю. Людина забуває про те, що є можливість тренувати свої навички на "тренажерах". Психологічні ігри і є тими тренажерами, які відображають різні шляхи та сфери розвитку людини, та допомагають набути новий досвід.

Тож приєднуйтесь до нашої зустрічі за психологічною грою.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:
+38 050 470 33 97 (Viber, WhatsAap, Telegram) – Олександр

Название: Курсы по психологии
Цена: 850 Грн.

 Фото:
Курсы, образование Курсы по психологии, цена 850 Грн., Фото Курсы, образование Курсы по психологии, цена 850 Грн., Фото Курсы, образование Курсы по психологии, цена 850 Грн., Фото Курсы, образование Курсы по психологии, цена 850 Грн., Фото Курсы, образование Курсы по психологии, цена 850 Грн., Фото
Тел. моб.:(050)4970337
E-mail: inf***@gmаil.соm
Место:Киев, Левобережный
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 11.05.2023 15:23
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API