Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Курси, освіта : Курси з психології

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Друзі, запрошуємо вас на Фестиваль психологічних трансформаційних настільних ігор "пси - Play", який відбудеться у м. Київ 11. 06. 2023 року

1 день, 7 фахівців, 14 психологічних настільних ігор. У кожної(го) учасниці(ка) буде можливість за 1 день пропрацювати свої запити у 3-х іграх, які ви самостійно оберете.

Що таке психологічна трансформаційна настільна гра?

По-перше - це інструмент фахівця, який є ведучим у грі. Фахівець - це практичний психолог. Завдяки такому поєднанню, пошук рішень на ваш запит відбувається легко - завдяки самій грі, і професійно - завдяки фахівцю-ведучому грі.

По-друге, згадайте, коли ви в дитинстві пізнавали світ та набували життєвоважливі навички через різноманітні ігри: в школі, в сім'ї у дворі з однолітками. Так, ви подорослішали, а можливість грати та здобувати нові важливі навички для покращення життя та самовідчуття у вас залишилась. Розвиток дорослої людини складається з декількох факторів: навчання, адаптації, усвідомлення подальших кроків по життю. Людина забуває про те, що є можливість тренувати свої навички на "тренажерах". Психологічні ігри і є тими тренажерами, які відображають різні шляхи та сфери розвитку людини, та допомагають набути новий досвід.

Тож приєднуйтесь до нашої зустрічі за психологічною грою.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:
+38 050 470 33 97 (Viber, WhatsAap, Telegram) – Олександр

Назва: Курси з психології
Ціна: 850 Грн.

 Фото:
Курси, освіта Курси з психології, ціна 850 Грн., Фото Курси, освіта Курси з психології, ціна 850 Грн., Фото Курси, освіта Курси з психології, ціна 850 Грн., Фото Курси, освіта Курси з психології, ціна 850 Грн., Фото Курси, освіта Курси з психології, ціна 850 Грн., Фото
Тел. моб.:(050)4073937
E-mail: inf***@gmаil.соm
Місце:Київ, Лівобережний
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 11.05.2023 15:23
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API