Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Финансовые услуги : Кредиты и лизинг : Требуется кредит

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Пропоную інвестувати в мале машинобудівництво, а саме гідравлічні бурові станки, як самоходні так і універсали.
Сам займаюсь проектуванням та виготовленням бурового обладнання на замовлення кліентів. В данному сегменті на багато вигідніше продавати вже готові станки, ніж робити їх на замовлення, тим-більше що український кліент ( будемо відверті ) мяко кажучи бідний та не платоспроможний (
Збут обладнання у Великобританію та Африку приносить надзвичайно стабільні та відчутні прибутки, головне щоб було що запропонувати.
Перейдемо до цифр - Одна бурова яка володіе більш-менш нормальними технічними характеристиками, виходить по собівартость приблизно 5-7 тис долларів, а продаеться за 10-11 тис долларів, я вже мовчу за повністю автоматизовану техніку.
Сумма інвестиції для запуску процессу виготовлення бурових агрегатів становить 400000 грн. Прибуток який плануе отримувати інвестор та всі деталі бажано обговорити при зустрічі.

Требуемая сумма: 400 000 Грн.

 Фото:
Финансовые услуги,  Кредиты и лизинг Требуется кредит, цена 400000 Грн., Фото Финансовые услуги,  Кредиты и лизинг Требуется кредит, цена 400000 Грн., Фото Финансовые услуги,  Кредиты и лизинг Требуется кредит, цена 400000 Грн., Фото Финансовые услуги,  Кредиты и лизинг Требуется кредит, цена 400000 Грн., Фото
Телефон:3(806)8488189
E-mail: bur***@gmаil.соm
Место:Черновицкая область, Новоселица
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 14.01.2019 11:40
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API