Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Фінансові послуги : Кредити і лізинг : Потрібен кредит

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Пропоную інвестувати в мале машинобудівництво, а саме гідравлічні бурові станки, як самоходні так і універсали.
Сам займаюсь проектуванням та виготовленням бурового обладнання на замовлення кліентів. В данному сегменті на багато вигідніше продавати вже готові станки, ніж робити їх на замовлення, тим-більше що український кліент ( будемо відверті ) мяко кажучи бідний та не платоспроможний (
Збут обладнання у Великобританію та Африку приносить надзвичайно стабільні та відчутні прибутки, головне щоб було що запропонувати.
Перейдемо до цифр - Одна бурова яка володіе більш-менш нормальними технічними характеристиками, виходить по собівартость приблизно 5-7 тис долларів, а продаеться за 10-11 тис долларів, я вже мовчу за повністю автоматизовану техніку.
Сумма інвестиції для запуску процессу виготовлення бурових агрегатів становить 400000 грн. Прибуток який плануе отримувати інвестор та всі деталі бажано обговорити при зустрічі.

Необхідна сума: 400 000 Грн.

 Фото:
Фінансові послуги,  Кредити і лізинг Потрібен кредит, ціна 400000 Грн., Фото Фінансові послуги,  Кредити і лізинг Потрібен кредит, ціна 400000 Грн., Фото Фінансові послуги,  Кредити і лізинг Потрібен кредит, ціна 400000 Грн., Фото Фінансові послуги,  Кредити і лізинг Потрібен кредит, ціна 400000 Грн., Фото
Телефон:3(806)8184889
E-mail: bur***@gmаil.соm
Місце:Чернівецька область, Новоселиця
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 14.01.2019 11:40
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API