Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Финансовые услуги : Страхование

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Контакты

Ми пропонуємо програми страхування життя, за допомогою яких можна створити фінансовий резерв для виходу на пенсію або накопичити на вищу освіту для дітей, фінансово захистити родину у разі нешасного випадку, важкої хвороби та інших непередбачуваних обставин. Детальна інформація за телефоном. Дзвоніть і ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний для Вас пакет страхових програм. Страхування життя дає можливість вигідного співробітництва )

Надання страхових послуг щодо страхування життя та довгострокове накопичення коштів у страховій компанії 1 в світі, та подальшим заробітком та кар'єрним ростом.
Компанія пропонує Вам надійний комплексний захист на випадок прикрих, але цілком ймовірних ситуацій в житті. Будь-якої миті з нами може статися будь-що. Ми не завжди можемо цьому запобігти, проте ми здатні захистити себе та найдорожчих людей від негативних наслідків та забезпечити гідну фінансову підтримку.

Нещасний випадок – це всі випадкові, зовнішні, насильницькі, раптові, не спричинені навмисно Застрахованою Особою події, що стались протягом строку дії Договору Страхування та спричинили таке тяжке тілесне ушкодження або таку травму Застрахованій Особі, в результаті яких вона загинула, є тимчасово або постійно, повністю чи частково непрацездатна, чи потребує госпіталізації.
Заробіток починаючий від 3000 грн в перший місяць праці. І це досить реально. Зателефонуйте і ваше життя зміниться на краще)

Вид услуги: Страхование
Название компании: Стар лайф
Вид услуги: Страхування

Телефон:(063)3871564
Тел. моб.:(096)9721764
E-mail: sin***@yаndех.uа
Место:Черниговская область, Чернигов
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 31.03.2016 22:54
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API