Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Фінансові послуги : Страхування

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Контакти

Ми пропонуємо програми страхування життя, за допомогою яких можна створити фінансовий резерв для виходу на пенсію або накопичити на вищу освіту для дітей, фінансово захистити родину у разі нешасного випадку, важкої хвороби та інших непередбачуваних обставин. Детальна інформація за телефоном. Дзвоніть і ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний для Вас пакет страхових програм. Страхування життя дає можливість вигідного співробітництва )

Надання страхових послуг щодо страхування життя та довгострокове накопичення коштів у страховій компанії 1 в світі, та подальшим заробітком та кар'єрним ростом.
Компанія пропонує Вам надійний комплексний захист на випадок прикрих, але цілком ймовірних ситуацій в житті. Будь-якої миті з нами може статися будь-що. Ми не завжди можемо цьому запобігти, проте ми здатні захистити себе та найдорожчих людей від негативних наслідків та забезпечити гідну фінансову підтримку.

Нещасний випадок – це всі випадкові, зовнішні, насильницькі, раптові, не спричинені навмисно Застрахованою Особою події, що стались протягом строку дії Договору Страхування та спричинили таке тяжке тілесне ушкодження або таку травму Застрахованій Особі, в результаті яких вона загинула, є тимчасово або постійно, повністю чи частково непрацездатна, чи потребує госпіталізації.
Заробіток починаючий від 3000 грн в перший місяць праці. І це досить реально. Зателефонуйте і ваше життя зміниться на краще)

Вид послуги: Страхування
Назва компанії: Стар лайф
Вид послуги: Страхування

Телефон:(063)3518674
Тел. моб.:(096)9772614
E-mail: sin***@yаndех.uа
Місце:Чернігівська область, Чернігів
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 31.03.2016 22:54
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API