Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Будівельні роботи : Будівельні роботи : Укладання дорожньої плитки

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Контакти

Опис
Виробництво і укладання тротуарної плитки - це основна специфікація нашої компанії, яка динамічно розвивається в умовах підвищеного попиту на пропоновані послуги. Ефективний союз справжньої майстерності, передового інструментарію і матеріалу вищої якості лежить в основі успішної реалізації проектів будь-якої складності, що в свою чергу допомагає динамічно розширювати аудиторію вдячних клієнтів.
Звернувшись в нашу компанію з приводу укладання тротуарної плитки, ви зможете оцінити такі привабливі умови реалізації кожного замовлення:
професійна оперативність проведених робіт, що не впливає на якість плиткового дорожнього покриття;
компетентні консультації з питань грамотного вибору оптимальних матеріалів і технологій;
прозоре ціноутворення з попередніми складанням кошторису на всі роботи та матеріали для подальшого затвердження замовником;
укладання тротуарної плитки в точній відповідності з передовими технологіями створення складені дорожніх покриттів преміум класу;
використання в процесі робіт тротуарної плитки з вищими технічними характеристиками, що дозволяють говорити про неперевершеному терміні служби створюваних покриттів;
повна автономність укладальних робіт, що дозволяє замовнику з'явитися на об'єкті тільки в момент здачі готового дорожнього покриття;
конкурентоспроможні ціни
Крім перерахованих вище пріоритетів, в нашому випадку вам надається практична можливість поєднати в одній особі виробника основного матеріалу і виконавця укладальних робіт. Подібна ситуація дозволяє одній організації з повною відповідальністю гарантувати якість укладання тротуарної плитки, що в свою чергу є прикладом продуманого цивілізованого підходу до реалізації подібних проектів.
Усі пропоновані рішення з укладання тротуарної плитки відрізняються економічною доцільністю і творчим підходом до формування естетики створюваного дорожнього покриття. Як показує практика, укладання тротуарної плитки у виконанні наших фахівців - це безумовний професіоналізм, доповнюваний лояльним ціноутворенням і бездоганністю кінцевого результату.
Ми не тільки здійснюємо всі роботи, а й надаємо гарантію терміном від 1 року.
Професійне укладання тротуарної плитки, вартість якої доступна більшості - це гарант того, що у Вас не виникне проблем з доглядом за територією в майбутньому.
Швидкість робіт залежить від особливостей і розмірів оброблюваної території. Найчастіше, бригада професійних укладальників, використовуючи справне професійне обладнання, укладає від 30 до 50м2 тротуарної плитки в день. Настільки висока оперативність робіт в поєднанні з високою якістю кінцевого результату, можлива завдяки досвіду та професіоналізму наших співробітників.

Ціна: 60 Грн.

Телефон:(043)2659368
Тел. моб.:(063)6039878
E-mail: bli***@uкr.nеt
Місце:Вінницька область, Вінниця
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 24.05.2015 22:04
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API