Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Будматеріали : Різне : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Контакти

Гідорізоляція покрівлі та фундаментів TYTAN(Польша)
- Легка гідроізоляція - є захистом фундаментів споруд встановлених вище рівня грунтової води і захистом споруд (дахів) від опадів
- Середня гідроізоляція - застосовується там, де вода тримається в грунті довгий час, фундаменти споруди встановлені нижче рівня грунтових вод
- Тяжолой гідроізоляція - охороняє фундаменти і сховища промислової води від впливу води, яка виробляє гідростатичний тиск

Бітумна каучукова мастика TYTAN Abizol G - це еластична, густа бітумна мастика з додаванням синтетичного каучуку і волокон. Використовується для ремонту з'єднань покрівельного матеріалу, покриттів даху, ущільнення під час будівельних робіт.

Alubit - це бітумна каучукова мастика з додаванням синтетичного каучуку, призначена для декоративного захисту покрівельних покриттів, металевих листів і бітумних ізоляцій, в тому числі захисту від вологості. Покриття срібного кольору, не рахуючи свого декоративного призначення, має анти-еластичні властивості і сприятливо впливає на температурний режим, що уповільнює зношування бітумних покриттів.

Бітумна мастика TYTAN Abizol P - це бітумна мастика для застосування в холодному вигляді, з додаванням синтетичного каучуку і смоли, призначена для гідроізоляції покрівлі та підземних елементів будівель.

TYTAN Abizol ST - це дисперсійна бітумно-каучукова мастика для склеювання пінополістирольних панелей і загрунтованих основ, для створення волого-і гідроізоляційних покриттів. Abizol ST ідеальний для нерівних і проблемних покриттів з безліччю нахилів - завдяки своїм тиксотропним характеристикам, мастика не стікає навіть з вертикальних поверхонь.

Tytan Professional Disprobit - дисперсійна бітумна мастика з додаванням синтетичного каучуку. Призначена для легких гідрофобних ізоляцій, а також для реставрації і просочення покрівельних покриттів.

Tytan Professional Abizol R - це бітумна мастика з додаванням синтетичного каучуку, із спеціальними добавками для глибокого проникнення в основу і використання на злегка зволожених основах. Призначена для виконання першого шару бітумного покриття та покриття руберойду, що наноситься гарячим способом.

Мастика холодного застосування Abizol KL DM для руберойду, призначена для холодного склеювання покрівельних покриттів, легенів гідроізоляційних матеріалів і руберойду, в тому числі для зволожених поверхонь.

Ціна: 150 Грн.

Телефон:(050)1394469
Тел. моб.:(098)1532551
E-mail: vhе***@оnlinе.uа
WWW:посмотреть
Місце:Волинська область, Луцьк
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 03.07.2013 07:46
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API