Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Сантехніка : Радіатори : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

ТОВ Євро Буд Технології пропонує сталеві радіатори DaVinci (Словаччина) володіє тепловою потужністю 2 кВт і здатний обігріти приміщення до 20 м. кв. Для виготовлення батареї опалення застосовується сталь товщиною 1, 2 мм. Невеликий обсяг теплоносія дозволяє ефективно віддавати тепло. Для економної роботи радіатора DaVinci.
Сталевий радіатор водяного опалення класичної конструкції застосовується у водяному опаленні споруд з автономною або централізованою (рідше) системою опалення. Для виготовлення сталевого радіатора DaVinci застосовується високоякісна холоднокатана сталь товщиною 1, 2 мм. Радіатори DaVinci виготовляються в Словаччині на заводі, який виробляє знамениті радіатори Корад.
Установка радіатора здійснюється під вікном, рекомендована висота від підлоги до радіатора повинна становити близько 70 мм, а від підвіконня до радіатора - 140 мм. Якщо не дотримуватися цих відстані, то може спостерігатися зниження теплової потужності.

За технологією виробництва поверхню радіатора проходить кілька етапів обробки:
1. Спочатку радіатор проходить хімічну обробку: спочатку знежирення, потім фосфатирование;
2. Нанесення основного шару фарби методом катафореза 10-18 мкм з наступним просушуванням (40 хвилин) в печі при температурі 140 С.
3. Фінішне нанесення порошкової фарби електростатичним способом 60-80 мкм, з подальшою просушуванням в печі (20 хвилин) при температурі 180 С.

Рекомендована область застосування приміщення помірної вологості:
Житлові будинки, офісні центри, громадські заклади, комерційні приміщення. Для дотримання гарантії на радіатори рекомендується: не зливати теплоносій, не встановлювати в системах опалення з робочим тиском вище 1 МПа і температурою теплоносія понад 110 С. У випадку, якщо теплоносій, який застосовується в радіаторах, що не оброблений антикорозійними складами, знижується термін служби радіатора.
З кожної виробленої партії декілька радіаторів проходять тест екстремальним тиском в 43 бар. Настільки делікатне підхід до контролю якості гарантує кожному з клієнтів чудова якість і надійність.
Купити радіатори DJOUL труднощів не складе, адже завдяки своїй різноплановості в застосуванні їх використовують як в приватних будинках, так і для обладнання цехів і офісів. Настільки широкий спектр застосування і привабливий дизайн робить їх універсальними, а тому і затребуваними.

Виробник: DaVinci
Модель: DaVinci
Стан: Нов.
Ціна: 1 692 Грн.


 Фото:
Сантехніка Радіатори, ціна 1692 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(98)1587058
E-mail: коt***@gmаil.соm
Місце:Рівненська область, Рівне
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 28.01.2016 14:57
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API