Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Електротехніка : Різне та ремонт : Різне : Ремонт

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото

Завдання фахівця - усунення недоліків в електриці, відновлення
світла, яке зникло. Після придбання чергового приладу або іншої побутової техніки, виникає необхідність в нових додаткових, більш надійних розетках, вимикачах та інших електричних пристроях. Часто зустрічаються несправності в електриці:
- Нестабільне світло в освітлювальних приладах;
- Запах підгорілого пластика;
- Часто вибиває автомат;
- Підвищене нагрівання розеток;
- Поганий контакт в скручування проводів або в місцях підключення пристроїв. Виклик електрика раз та назавжди вирішить Вашу проблему. Електрик виконає наступні роботи: ремонт або заміна розеток, вимикачів, штепсельних вилок, подовжувачів, встановлення регулятора світла (диммер) для люстр, установка освітлювальних приладів, при необхідності їх демонтаж, заміна або ремонт. Переваги даної пропозиції: висока якість роботи; найнижчі ціни в місті, також вони можуть бути договірними; ремонт проводитися у Вас вдома під Вашим наглядом; працюємо без вихідних; на при кінці роботи ми залишаємо свою візитку.

Ціна: 100 Грн.


 Фото:
Різне та ремонт Різне, ціна 100 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 100 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 100 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 100 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 100 Грн., Фото
Місце:Львівська область, Львів
 
РоздрукуватиДата: 24.02.2017 22:20
Надіслати другу

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API