Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Для дому : Здоров'я, краса : Масажні послуги : Масаж голови і шиї

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Ши масаж голови і комірцевоі зони приносить полегшення при найрізноманітніших хворобливих станах - стресі, безсонні, головних болях, запамороченні, шумі у вухах, перевтомі, неврастенії, нормалізує судинний тиск, лікує шийний остехондроз. Він сприяє розслабленню м'язів і зняттю втоми, покращує кровообіг, шкірне дихання і судинний тонус, допомагає відновити працездатність і активізує ріст волосся.

Згідно з стародавньою тайською медициною на голові людини сходяться шість меридіан, на яких розташовані біологічно активні точки, що регулюють роботу всіх органів і систем організму людини. Ши масаж сприяє "прочищенню" енергетичних каналів голови і збудженню біологічно активних точок, які підтримують організм людини в здоровому фізичному і психічному стані.

У процесі процедури відбувається значне розслаблення м'язів голови, шиї і плечей, яке приносить заспокійливий і розслабляючий ефект і служить прекрасною профілактикою порушень кровообігу. Масаж покращує пам'ять, стимулює розумову діяльність, допомагає відновити працездатність і зняти головні болі, позбутися безсоння і поліпшити загальне самопочуття.

Ши масаж голови починається з легких погладжуючих, розминаючих і розтираючих рухів, що розігрівають шкіру. Легке погладжування заспокійливо діє на нервову систему, розслаблює м'язи голови, обличчя, шиї і плечей. Потім сила тиску поступово збільшується. Поздовжні, кругові і вібруючі рухи стають більш інтенсивними, здійснюється опрацювання біологічно активних точок. На підборідді, щоках, вухах і потилиці теж є точки, м'який вплив на які заспокоїть вас, позбавить від головного болю, допоможе при застуді. Уміло поєднуючи м'яку і стимулюючу техніки впливу, майстер масажує м'язи потилиці, плечей, спини, а Ви в цей час перебуваєте в стані цілковитого блаженства. Голова стає легкою і ясною, проходить напруга, зникає безсоння, і настає глибоке почуття безмежного спокою й умиротворення.

Релаксація, зняття стресу і перевтоми, відновлення душевної рівноваги, поліпшення роботи головного мозку, прямий вплив на стан волосся і шкіри голови - такі реальні достоїнства цієї процедури.

Ціна: 200 Грн.

 Фото:
Здоров'я, краса,  Масажні послуги Масаж голови і шиї, ціна 200 Грн., Фото Здоров'я, краса,  Масажні послуги Масаж голови і шиї, ціна 200 Грн., Фото Здоров'я, краса,  Масажні послуги Масаж голови і шиї, ціна 200 Грн., Фото Здоров'я, краса,  Масажні послуги Масаж голови і шиї, ціна 200 Грн., Фото Здоров'я, краса,  Масажні послуги Масаж голови і шиї, ціна 200 Грн., Фото
Телефон:+380(96)0227217
Тел. моб.:+380(50)9800010
E-mail: thа***@gmаil.соm
Місце:Рівненська область, Рівне
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 13.01.2017 13:54
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API