Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Ділові контакти : Пошук дилерів, роздрібних розповсюджувачів

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Контакти

Компанія ліконд успішно працює на кліматичному ринку україни більше 20 років та є одним з ключових гравців, який багато в чому визначає вектори розвитку ринку. Компанія ліконд поставляє широкий спектр обладнання від світового лідера у виробництві кліматичної техніки – корпорації daikin (японія) для приміщень комерційного, промислового, громадського та житлового призначення:
побутова гамма кондиціонерів (спліт-системи, мультиспліт-системи) і очищувачі повітря;
напівпромислові (серія skyair) і промислове обладнання (системи чиллер-фанкойл, інтелектуальні мультизональні системи vrv, конденсаторні установки);
теплові насоси (типу повітря-повітря, повітря-вода, земля-вода).
Ліконд є офіційним дистриб'ютором daikin в україні, безпосередньо співпрацюючи з європейською штаб-квартирою daikin europe n. V. Все обладнання поставляється в україну легально, з проходженням необхідних митних процедур, на всю техніку надається гарантія від виробника.
Займаючи істотну частку кліматичного ринку в україні, ліконд є прихильником цивілізованого ведення бізнесу, згідно з європейськими нормами і правилами, в основі яких – чесні і прозорі умови співпраці, довірчі відносини з партнерами. Дилерська мережа ліконд налічує понад 500 компаній-партнерів по всій території україни. Філії та регіональні представники ліконд працюють в дніпрі, харкові, одесі. Філія в сімферополі тимчасово недоступна у зв'язку з російською окупацією криму.
Основні переваги співпраці з компанією ліконд наступні:
для дилерів - регулярні поставки обладнання за оптимальними цінами, доставка в будь-яку точку україни, навчання, консультації, технічна, сервісна і рекламна підтримка.
для кінцевих споживачів – поставка високоякісного надійного обладнання, яке забезпечить максимальний комфорт в приміщеннях на довгі роки, а також високі показники енергоефективності, безпеки і екологічності.

Будемо раді знайомству, запрошуємо до співпраці.

Вид послуги: Пошук дилерів, роздрібних розповсюджувачів
Назва компанії: Ліконд
Тел. моб.:+380(99)3250588
E-mail: hub***@lеасоnd.соm.uа
WWW:посмотреть
Місце:Київ, --
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 21.12.2021 15:37
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API