Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Фінансові послуги : Бухгалтерські послуги

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Компанія АБ Система - розробник офісного та бухгалтерського програмного забезпечення, працює на Українському ринку з 1995 року. За 15 повних років роботи накопичено великий досвід у розробці, виробництві та супроводі комерційних програмних продуктів.

Мета компанії - створювати надійні мережеві рішення для ефективної автоматизації оперативного та бухгалтерського обліку, підкріплені якісним сервісом.

Основні клієнти - це сектор малого та середнього бізнесу, в якому використовується від одного до 25 комп'ютерів, об'єднаних в єдину схему роботи.

АБ ОФІС версія 4.0 для MS SQL - головний комерційний проект, на основі якого вибудовується повна лінійка прораммних продуктів, сегментована по функціональним і ціновим можливостям.

Основна відмінність АБ ОФІС від продуктів інших виробників полягає в тому, що це максимально зручна і проста в роботі програма. Оптимально організований інтерфейс дозволяє легко навчитися працювати і тим самим отримати максимальний ефект від вкладених коштів. У програмі із самого початку закладені можливості для організації ефективної мережевої роботи великого колективу, що виконує різні види обліку.

Маркетингова стратегія компанії АБ Система спрямована на максимально тісне співробітництво з фірмами, які професійно займаються продажем і супроводом легального ПЗ, а також українськими виробниками та продавцями комп'ютерної техніки. Цінуємо в партнерах не географічне розташування, а професіоналізм та бажання будувати серйозний спільний бізнес.

З урахуванням вищевикладеного, компанія АБ Система проводить гнучку маркетингову політику, спрямовану на максимальну зручність роботи наших партнерів.

Сподіваємось, що кожен потенційний партнер зможе вибрати для себе той вид взаємовідносин, який буде для нього найбільш вигідним.

Програмний комплекс АБ ОФІС призначений для автоматизації торгівлі. Склад, офіс, гурт, магазини, бухгалтерія – програма вирішує усі задачі управління торгівельним бізнесом. Найбільшу частку наших клієнтів складають підприємства гуртової торгівлі. Велика кількість товарних позицій, активний товарообіг, інтенсивний обмін даними між гуртівнею і магазинами – ось умови, у яких АБ Офіс проявляє свої найкращі риси. АБ Офіс створено виключно для українського ринку. Ми обслуговуємо клієнтів від Ужгорода до Луганська, від Чернігова до Ялти. Історично склалося так, що найбільше розповсюдження АБ Офіс отримав на Західній Україні, на Закарпатті, у Києві.

Вид послуги: Бухгалтерські послуги
Назва компанії: Аб офіс – програма для успішного бізн
Вид послуги: Пз


 Фото:
Фінансові послуги Бухгалтерські послуги, Фото
Тел. моб.:+380(93)4031940
E-mail: sеn***@mаil.ru
Місце:Київ, --
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 04.11.2013 12:42
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API