Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Курсы, образование : Репетиторство : Предметы средней школы

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Контакты

Репетитор з української мови та літератури.
Професійна підготовка до ЗНО та ДПА з української мови та літератури. Повторення та вивчення шкільної програми з учнями 5-11 класів. Зрозумілий та доступний виклад матеріалів. Індивідуальний підхід до кожного учня залежно від рівня знань.
Під час занять матеріал даю в логічному структурованому вигляді, нічого зайвого. Забезпечую всім необхідним матеріалом, немає потреби в додатковому придбанні книг і методичної літератури.
Постійно підтримується концентрація уваги учня на досліджуваному матеріалі.
Особливе місце в підготовці до екзаменів займає робота щодо отримання практичних навичок правильного рішення тестових завдань. Тести розроблені з урахуванням усіх можливих винятків, формулювань, нюансів, підводних камінців, що можуть бути під час здачі ЗНО. Тести учень одержує після кожного заняття. Перевірені тести аналізуються.
Мої учні складали ЗНО на 200 балів, ДПА на 12 і є студентами Української медичної стоматологічної академії, КМАЕЦМ ім. Л. Й. Утьосова, Київського національного торгово-економічного університету і т. д.
Місце проведення занять в учня (якщо Ви знаходитесь поруч з метро Золоті ворота, Лук’янівка, Університет, Вокзальна, Політехнічний інститут, Шулявська, Берестейська, Нивки, Святошин, Житомирська, Академмістечко, Теремки, Іподром, Виставковий центр) та Борщагівці.
Вартість 250 грн. /год.

Предмет: Українська мова
Цена: 200 Грн.

Телефон:(067)7572696
E-mail: аll***@uкr.nеt
Место:Киев
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 15.07.2018 19:18
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API