Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Курси, освіта : Репітіторство : Предмети середньої школи

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Контакти

Репетитор з української мови та літератури.
Професійна підготовка до ЗНО та ДПА з української мови та літератури. Повторення та вивчення шкільної програми з учнями 5-11 класів. Зрозумілий та доступний виклад матеріалів. Індивідуальний підхід до кожного учня залежно від рівня знань.
Під час занять матеріал даю в логічному структурованому вигляді, нічого зайвого. Забезпечую всім необхідним матеріалом, немає потреби в додатковому придбанні книг і методичної літератури.
Постійно підтримується концентрація уваги учня на досліджуваному матеріалі.
Особливе місце в підготовці до екзаменів займає робота щодо отримання практичних навичок правильного рішення тестових завдань. Тести розроблені з урахуванням усіх можливих винятків, формулювань, нюансів, підводних камінців, що можуть бути під час здачі ЗНО. Тести учень одержує після кожного заняття. Перевірені тести аналізуються.
Мої учні складали ЗНО на 200 балів, ДПА на 12 і є студентами Української медичної стоматологічної академії, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, КМАЕЦМ ім. Л. Й. Утьосова, Київського національного торгово-економічного університету і т. д.
Місце проведення занять в учня (якщо Ви знаходитесь поруч з метро Золоті ворота, Лук’янівка, Університет, Вокзальна, Політехнічний інститут, Шулявська, Берестейська, Нивки, Святошин, Житомирська, Академмістечко, Теремки, Іподром, Виставковий центр) та Борщагівці.
Вартість 300 грн. /год.

Предмет: Українська мова
Ціна: 300 Грн.
Телефон:(067)7295766
E-mail: аll***@uкr.nеt
Місце:Київ, Святошин
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 24.12.2019 15:34
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API