Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Сільське господарство : Овочівництво, садівництво : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Екологічно чисте добриво із високим вмістом азоту (загальний азот – 19%), що має подвійну дію:

Пряму – оптимальне добриво для плодоношення через високий вміст азоту. Прикореневе краплинне підживлення цим добривом підсилює ріст пагонів і листя, сприяє активному цвітінню, зав'язі та формуванню більшої кількості плодів.

Опосередковану – даний препарат стимулює розмноження і ріст ґрунтових бактерій азотфіксаторів (Azotobacter), які здатні в результаті процесу азотфіксації переводити газоподібний азот повітря у розчинну форму, доступну для засвоєння рослинами (вміст газоподібного азоту у атмосфері досягає 78% за обсягом), а також стимулює розвиток нітрифікуючих бактерій (Nitrosomonas, Nitrobacter), які в свою чергу здатні харчуватися виключно неорганічними сполуками і здійснюють процес хемосинтезу (синтез органічних сполук із мінеральних, а саме із вуглецю та кисню). Ці ґрунтові мікроорганізми забезпечують природний азотний обмін - кругообіг азоту у ґрунті, сприяють підтримці стабільності його хімічних показників та знижують токсичність.

Дане добриво абсолютно не токсичне, тобто ви можете не турбуватись з приводу забруднення ваших ґрунтів нітратами та нітритами, через домашніх тварин, які випадково проковтнуть добрива, та через мешканців водоймищ, що знаходяться поблизу оброблених добривом ґрунтів. Завдяки гармонічному природному азотному обміну, який забезпечує це добриво, у плодах рослин не накопичується непомірна кількість нітратів та інших токсичних для людини речовин.

Максимальний ефект досягається при поєднанні даного добрива із обробкою ґрунту фосфоритним борошном природного походження (фосфоритне борошно також є в наявності різного фасування – поліетиленові мішки 1кг- 13 грн, 5кг- 60 грн, 10кг- 110 грн, 20кг- 200 грн).

Рекомендації із застосування: Краплинне прикореневе підживлення плодовоягідних культур за наступними нормами:

за тиждень до цвітіння – 30-40 л/га на 500 л/га води;
у період цвітіння – 20-30 л/га на 500 л/га води;
у період росту плодів – 20-30 л/га на 500 л/га води.

Ціна добрива: 65 грн. за 1 літр (пакування – 1л пляшки та 10л каністри).

Назва: Азотне? добриво рідке
Ціна: 65 Грн.

 Фото:
Сільське господарство Овочівництво, садівництво, ціна 65 Грн., Фото Сільське господарство Овочівництво, садівництво, ціна 65 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(93)9201898
E-mail: biо***@gmаil.соm
Місце:Київ, Дарницький
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 15.05.2019 18:16
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API