Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Інструмент і техніка : Торгове обладнання, прилавки, вітрини : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото

Кондитерська вітрина Сold C-16 G Польща Бу
Ціна -9000 грн
Хороший стан
Холодильна кондитерська вітрина Cold C-16 G з фронтальним гнутим склом, призначена для зберігання, демонстрації і продажу кондитерських виробів (тортів, тістечок, виробів з шоколаду і т. д. ) у торговельних і гастрономічних точках будь-якого типу. У даній моделі застосований статичний тип охолодження з використанням холодоагенту R 507.

Зовнішній корпус виконаний з оцинкованої сталі, бічні панелі корпусу (товщина 45 мм) - з пластику. Демонстраційної частина (2, 33 м2) виготовлена з нержавіючої сталі, робоча стільниця - з граніту шириною 250 мм. Також, вітрина оснащена трьома скляними навісними полицями, дві верхніх з яких не охолоджуються. Вітрина має внутрішньо освячення плюс додаткове освячення кожної полиці, що сприяє залученню уваги клієнта до товару. Зовнішня ізоляція здійснюється за допомогою пінополіуретану.

Вітрина працює в діапазоні від +2 до + 8ºC, при температурі навколишнього середовища + 25ºc і відносній вологості повітря 60%. Забезпечена функцією автоматичного розморожування.

Марка: Igloo Польща
Модель: Сold C-16 G
Стан: б/у
Ціна: 9 000 Грн.


 Фото:
Інструмент і техніка Торгове обладнання, прилавки, вітрини, ціна 9000 Грн., Фото Інструмент і техніка Торгове обладнання, прилавки, вітрини, ціна 9000 Грн., Фото Інструмент і техніка Торгове обладнання, прилавки, вітрини, ціна 9000 Грн., Фото Інструмент і техніка Торгове обладнання, прилавки, вітрини, ціна 9000 Грн., Фото Інструмент і техніка Торгове обладнання, прилавки, вітрини, ціна 9000 Грн., Фото
Місце:Львівська область, Львів
 
РоздрукуватиДата: 02.02.2015 22:58
Надіслати другу

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API