Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Ділові контакти : Пошук дистриб'юторів

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Шановні партнери.

Компанія ТОВ "реал, Завод Мінеральних Вод" пропонує Вам співпрацю по реалізації асортименту природної питної води від виробника торгових марок:
ТМ "Dolla"
ТМ "Карлiвськi джерела"
ТМ " Реал" Уксус

Природна питна вода "Dolla" та "Карлiвськi джерела" видобуваються з артезіанських свердловин глибиною 157 м в одному з самих екологічно чистому місці України - на Полтавщині у місті Карлівка.

"Dolla" "Карлiвськi джерела" - вода природна. Вона створюється самою природою без будь-якого людського втручання. "Dolla" та "Карлiвськi джерела" дійсно "жива вода", що володіє власним освіжаючим смаком. Це дозволяє пити її усім і в необмежених кількостях на відміну від більшості лікувально-столових мінеральних вод, які можна вживати тільки порадившись з лікарем. Її можна використовувати також для приготування напоїв, розведення соків, концентратів, приготування їжі.

Наші переваги

1. Якісна мінеральна питна вода родом з артезіанських свердловин.

2. Конкурентоспроможна ціна.

3. Вигідне географічне розташування, забезпечує лояльну поставку продукції в усі регіони України, і знижує витрати, що дозволяє витримувати конкурентну ціну на продукцію.

Сьогодні завод з виробництва мінеральної води - візитна картка Полтавської області, гармонійний, ефективний симбіоз високотехнологічного, сертифікованого обладнання, повної автоматизації процесу, ультрасучасних інновацій і продукції високої якості. З великою повагою ми пропонуємо приєднатися до реалізації нашої корисної продукції.

Вид послуги: Пошук дистриб'юторів
Назва компанії: Ищем дистрибьютора по всем областям Укра


 Фото:
Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото Ділові контакти Пошук дистриб'юторів, Фото
Телефон:(097)0704464
E-mail: 093***@uкr.nеt
Місце:Київ, Академмістечко
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 19.10.2018 10:07
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API