Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Курси, освіта : Курси комп'ютерні

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Продаються діючі ІТ курси QA SCHOOL.

Курси існують з 2014 року і займають провідне місце в топі ІТ курсів м. Львова, і не тільки.

Ми пропонуємо Вам готовий бізнес під ключ з правами та перевагами:
1) Передаємо всі права власності курсів. Це дозволяє Вам бути єдиним власником і проводити навчання під брендом “QA SCHOOL” по всій території України, відкриваючи нові філії та продаючи свою франчизу.

2) Передаємо офіційний сайт курсів в Ваше розпорядження разом із доступом до бази даних. Це дозволяє отримувати нові реєстрації клієнтів через інтернет. Є як мобільна, так і веб версія сайту.

3) Курси входять в топ 5 по пошуку в Google. Це означає що Вам не треба займатися рекламою (розкруткою), а лише підтримкою сайту – Ви вже в топі.

4) Ми надаємо Вам сторінки курсів в соціальних мережах з відпрацьованим якісним контентом: Facebook, Instagram, Linkedin.

5) Ми є на картах Google.

6) Отримуєте доступ до вже налаштованої аналітики в GoogleAnalytics GoogleAdWords. Це дає Вам можливість відслідковувати звідки беруться заявки клієнтів, покращити статистику та рекламувати курси в пошукових системах.

7) Передаємо всю існуючу базу наших клієнтів щоб і надалі підтримувати зв'язок та мати можливість продати додаткові продукти.

8) Отримуєте сформовану та відпрацьовану програму занять по кожному курсу. Ви отримаєте фахові, якісно розроблені презентації по кожній лекції, а також всі додаткові матеріали та ресурси для проведення навчання.

9) Передаємо в користування діючу, готову до використання за функціональним призначенням орендовану навчальну аудиторію у м. Львові ( навантаження – до 20 слухачів, центральна локація, площею 70 м2, сучасний креативний ремонт, рецепція з логотипом QA SCHOOL, WI-FI, зона Coffee break, сучасне обладнання та меблі, окремі вигоди).

Річний прибуток: від 25000$

. ДОДАТКОВО.
Ми проведемо Вам навчання щодо ведення цього бізнесу та повну підтримку в продовж 3 місяців.

Назва: Курси комп'ютерні
Ціна: 560 000 Грн.

 Фото:
Курси, освіта Курси комп'ютерні, ціна 560000 Грн., Фото Курси, освіта Курси комп'ютерні, ціна 560000 Грн., Фото Курси, освіта Курси комп'ютерні, ціна 560000 Грн., Фото Курси, освіта Курси комп'ютерні, ціна 560000 Грн., Фото Курси, освіта Курси комп'ютерні, ціна 560000 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(63)3808637
E-mail: каm***@gmаil.соm
Місце:Львівська область, Львів
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 11.02.2018 16:38
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API