Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Курси, освіта : Професійні курси

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Курс "Бухгалтерський облік з нуля в комплексі з BAS + головний бухгалтер" підходить для тих, хто хоче оволодіти професією бухгалтера, хто навчається на економіста, фінансиста, а також для підвищення кваліфікації бухгалтерів, керівників, підприємців. В цьому курсі вас навчать реєструвати підприємства та підприємців(ФОП), пояснять ази бухгалтерії, навчать працювати в BAS. , навчать оформлювати працівників, нараховувати, виплачувати заробітну плату, перераховувати податки, купувати, реалізовувати товари, надавати послуги, формувати звітність.

Курс бухгалтерського обліку в комплексі з BAS - це комплексне навчання бухгалтерії та професії бухгалтера в программі BAS. Дуже велика кількість практичних занять. Всі ази бухгалтерського обліку пояснюють на практичних прикладах. В курсі розглядається діяльність підприємства на загальній системі оподаткування, платника ПДВ та діятельність ФОП на єдиному податку.

На наших курсах бухгалтерів ви оволодієте бухгалтерськими програмами, ознайомитеся з новинами в законодавстві, підвищите свій рівень кваліфікації. Наші викладачі -практики з великим досвідом роботи навчать Вас розуміти бухгалтерії. Курс викладається українською мовою з великою кількістю практичних занять

Всім слухачам видається лекційний матеріал, навчальна версія програми BAS + методичка по BAS.

Якщо Ви бухгалтер, економіст, менеджер, працівник складу, фінансист, лікар, керівник, підприємець, студент, випускник навчального закладу, то цей курс саме для Вас. Все від реєстрації до подачі звітності підприємств, підприємців на різних системах оподаткування в курсі "Бухгалтерський облік з нуля в комплексі з BAS+головний бухгалтер".

В звязку з відключенням електроенергії проводиться відеозапис навчання онлайн. Слухачам надається допуск до відеозапису занять. Пропущені та незрозумілі теми можливо прослухати в іншій групі свого викладача безкоштовно.

Назва: Професійні курси
Спеціалізація: Курси бухгалтерів
Ціна: 6 600 Грн.

 Фото:
Курси, освіта Професійні курси, ціна 6600 Грн., Фото
Телефон:(097)8581088
E-mail: рul***@uкr.nеt
Місце:Київ, Солом'янка
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 13.09.2023 21:01
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API