Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Робота і бізнес : Юридичні послуги : Оформлення віз і документів

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Контакти

Мрієте проживати в Канаді? Працювати чи навчатися в цій високорозвиненій державі з відмінними умовами праці, видатною системою освіти і високим рівнем життя? Але не знаете як втілити свою мрію в життя?
В наші дні всю інформацію, необхідну для процесу імміграції в Канаду, можна знайти через Інтернет - через урядові і провінційні веб-сайти, форуми, статті. Використання послуг імміграційного консультанта не є обов'язковим. У той же час практика показує, що більшість відмов у видачі віз та імміграційних справах викликані неправильним розумінням вимог Міністерства Імміграції, Біженства та Громадянства Канади або неповнотою пакету документів. Роль імміграційного консультанта полягає в наданні консультацій клієнту з питань імміграції та отримання громадянства, допомоги з вибором імміграційної програми, яка найкращим чином задовольнить його потреби, спілкуванні з імміграційними властями від імені клієнта та представництво його інтересів у процесі імміграції, при подачі заяви на дозвіл на проживання, або в процесі судового розгляду.

Знайти представника таких послуг також не є важким завданням - на ринку існує багато імміграційних компаній. Деякі з них досить великі, легальні з кваліфікованим персоналом, але часто переносять свої адміністративні витрати на клієнта. Інші фірми пропонують варіанти, які далекі від реальності і байдужі до результату справи, виставляючи рахунки клієнтам, грунтуючись на їх "здатності платити".

Canadico Inc. - це відданий своїй справі персонал на чолі з досвідченим ліцензованим імміграційним консультантом. Наш підхід до ведення справ абсолютно прозорий - ми чітко очеркиваем обсяг роботи, який клієнт з метою заощадження своїх коштів може зробити сам, а також той, де йому знадобиться наша допомога. Ми з повагою і індивідуальним підходом до кожної окремої ситуації працюємо з клієнтами по всьому світу, допомагаючи їм реалізувати свої плани на освіту, роботу, імміграцію в Канаду або ведення бізнесу в цій країні. У той же час, плата за наші послуги, порівняно з пропозиціями на ринку, стане для вас приємним сюрпризом.

Зверніться в нашу компанію і ви переконаєтеся в тому, що Canadico Inc. - гідний вибір для надання допомоги в процесі імміграції на шляху до кращого життя і можливостей, пропонованих Канадою

Вид послуги: Візи
Назва компанії: Canadico Inc.

Телефон:(097)8951019
Тел. закорд.:(164)72946523
E-mail: svi***@gmаil.соm
WWW:посмотреть
Місце:Вінницька область, Вінниця
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 11.06.2017 14:56
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API